Blog > Komentarze do wpisu
Przeprowadzka i babeczki z jeżynami

przeprowadzka

Po ponad trzech latach (mniej lub bardziej regularnego) funkcjonowania, moja wirtualna Kuchnia przechodzi w stan spoczynku. Dużo się przez te lata nauczyłam i bardzo przywiązałam do swojego miejsca w sieci. Trochę smutno zostawić to wszystko, ale nie mogę ukrywać, że zmieniło się moje życie i zmieniłam się ja. Uznałam, że przyszedł czas na nowy początek. Nowa domena, nowe pomysły i nowe plany. Wciąż i niezmiennie mnóstwo dobrego jedzenia i całkiem zadowalających - moim zdaniem - zdjęć.

Od teraz można mnie znaleźć Za piecem. Przeniosłam tam zdecydowaną większość wpisów z Kardamonkowej Kuchni, ale nie znaczy to, że tego bloga będę usuwać (na to nigdy bym się nie zdobyła!). Kuchnia zostaje tam gdzie jest, jako pamiątka i dowód na to jak długą drogę przeszłam od swoich kulinarnych początków.

A już jutro Za piecem znajdziecie przepis na babeczki z jeżynami i bezą! Mam nadzieje, że wam zasmakują.

Do zobaczenia!

    

sobota, 02 sierpnia 2014, kardamonek

Polecane wpisy

Komentarze
gin86
2014/08/03 15:23:52
Powodzenia :)
-
horecaservice
2014/09/09 21:19:26
trzymam kciuki :) zmiany wbrew pozorom wychodzą na dobre... :)
-
majawitka
2014/11/20 15:44:10
Ja również życzę powodzenia. Bardzo lubię ten blog, wiele przepisów była dla mnie jak złoto - pomogła mi rozwinąć się kulinarnie :) Pozdrawiam serdecznie!
-
2015/01/28 16:58:42
Oh przepyszne! Jestem pewna, że idealnie pasują do mojego dzisiejszego obiadu: stek. Wrocław i jego korki dały mi dziś popalić węc bardzo chętnie zjem cos smacznego. Może jeszcze by tak pancakes...
Durszlak.pl
Mikser Kulinarny - przepisy kulinarnej blogosfery